ŠIO MĖNESIO PRODUKTAS 

Smart Meal
Maisto papildas

„Nature’s Sunshine” „Smart Meal“ maistingasis kokteilis padės jums suvaldyti savo kūno svorį kartu su jūsų naudojama dieta, sumažinti apetitą ir tiesiog jaustis puikiai. Aukštos kokybės baltymų iš sojos ir žirnių (genetiškai nemodifikuotų) mišinys – puikiausias būdas išlaikyti raumenų masę.

„Smart Meal“ yra 1000 mg linų sėmenų, kurios skatina sotumo jausmą, priversdamos jus jaustis puikiai savame kūne. Kokteilis yra aukščiausios kokybės ingredientų ir puikaus skonio derinys, palaikantis jūsų pastangas kontroliuojant svorį, ir tai taip pat yra puikus daugelio vitaminų ir mineralų šaltinis.

Į paruoštą kokteilį galite papildomai pridėti savo mėgstamų vaisių, kad išgautumėte mėgstamą „Smart Meal“ skonį. Taip pat galite vartoti jį kartu su kitais papildais, tai bus tik į naudą jūsų organizmui ir savijautai. Kontroliuokite savo apetitą ir svorį, sportuokite bei jauskitės puikiai, įtraukdami „Smart Meal“ į savo kasdienę sveiką mitybą.


Visą sausio mėnesį galite užsisakyti trijų 
Smart Meal“ pakuočių rinkinį net 15% pigiau!
Rinkinys jums kainuos 340,00 PLN ir gausite 70,30 taškų.

LOJALUMO NUOLAIDOS 

Ar gruodžio mėnesį pateikėte užsakymą? Jei taip, sausį galite nusipirkti vieną iš žemiau pateiktų prekių už pusę kainos arba pasinaudoti nemokamo pristatymo paslauga. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai per sausio mėnesį pateikti užsakymus už mažiausiai 50 taškų.
Už pusę kainos galite užsisakyti vieną iš šių variantų:

„Grapina“ ir Antioksidantai

USB atmintinė su „Nature’s Sunshine“ logotipu

10 produktų katalogų pakuotė

200 informacinių lapelių pakuotė su produktais

Pasiūlymas Sport Plius

Pirkdami „Sport“ rinkinį galite užsisakyti tris pasirinktus produktus už pusę kainos!
„Sport” rinkinyje rasite 5 penkis produktus
Rinkinį sudaro: Super Omega 3 EPA, Vitaminas C, 2x Smart Meal, „Solstic“ Energija iš Gamtos

Akcija apima:
Tei-fu, Skystą chlorofilą, Bifidophilus bakterijas, Chondroitiną, „Grapiną“ ir antioksidantus, Kalcį + Vitaminą D, „Super Complex‘ą“, Vitaminą D3


Eikite į parduotuvę