Dokument bez tytułu


 

AKTUALIZACJA ZASAD TRANSFEROWANIA PUNKTÓW

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami transferowani punktów.
Dokument jest dostępny po zalogowaniu do systemu. 

Pobierz zasady (kliknij). 


 


DOŁĄCZAMY DO BAŁTYCKIEGO STOWARZYSZENIA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ! 

Nature's Sunshine Products Poland zostało Członkiem Oczekującym w Bałtyckim DSA

Litewskie oraz Łotewskie Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej przyjęły Nature's Sunshine w swoje szeregi. 
Przed nami krótki okres istnienia na liście członków oczekujących. 
10 lat Nature's Sunshine Poland

Mija dekada od kiedy Nature’s Sunshine jest obecne w Polsce i krajach bałtyckich. Chcemy Wam podziękować za lata zaufania i fantastycznej współpracy, dlatego zaplanowaliśmy wydarzenie jakiego jeszcze nie było. 10 urodziny to doskonała okazja do wprowadzenia nowych produktów, zdradzenia wizji na kolejne lata Nature’s Sunshine w Polsce i Europie, ale to również czas na świętowanie. Od lat jesteście najważniejszą częścią Nature’s Sunshine. Urodzinowa gala to oczywiście Wasze święto, a My zrobimy wszystko, żeby było niezapomniane!


Zapraszamy na uroczystą galę „10 lat Nature’s Sunshine w Polsce” 

18 i 19 stycznia 2020
Hotel Narvil w Serocku

KUP BILET


Już niebawem zdradzimy więcej szczegółów. Tymczasem zobaczcie zaproszenie, które przesłał nam Prezydent Nature’s Sunshine INC. Bryant Yates


WYGRAJ KOLACJĘ Z SYLVIĄ ROGERS!

Konkurs rozstrzygnięty!

 WYSTARTOWAŁY KWALIFIKACJE NA SUNSHINE TRIP 2020!

Łączymy Akademię Dyrektorską i Sunshine Trip! Kandydaci na Dyrektorów będą się szkolić w atrakcyjnej lokalizacji za granicą. Zakwalifikowani Dyrektorzy będą przekazywać doświadczenia i planować działania zakwalifikowanym Liderom Menedżerom i Liderom Konsultantom.

Czytaj więcej...GALERIA Z LETNIEJ KONFERENCJI 2019

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za tak liczne przybycie na naszą Letnią Konferencję!
Dokonujecie niemożliwego!
W środku upalnego lata jesteście z nami w sali konferencyjnej i tworzycie atmosferę gorętszą niż gdziekolwiek na Ziemi. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Letniej Konferencji na naszym profilu Facebook. 
Przejdź do galerii...
AUTENTYCZNE OLEJKI ETERYCZNE JUŻ W SPRZEDAŻY! 

POZNAJCIE 9 ZUPEŁNIE NOWYCH PRODUKTÓW! 

Autentyczne olejki eteryczne to najprawdopodobniej najcenniejszy dar od królestwa roślin. Przez wieki te niezwykłe substancje były cenione za smak i zapach, ale również za wspaniałe właściwości lecznicze. Znawcy wiedzą, że olejki dostarczane w oryginalnej, niezmienionej, a więc autentycznej postaci potrafią odmienić życie przez doskonały wpływ na ciało i umysł.

Autentyczne Olejki Eteryczne od Nature's Sunshine to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności. 

Czytaj więcej...WRÓCILIŚMY Z SUNSHINE TRIP 2019

Zobaczcie pierwszą relację z naszego wyjazdu do Turcji.
Spędziliśmy przepięknych kilka dni w słonecznym Bodrum razem ze 180 Dystrybutorami Nature's Sunshine Products Poland. 
Już pracujemy nad obszerną relacją...
REKOMENDACJA POLSKIEGO TOWARZYSTWA MEDYCYNY SPORTOWEJ

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Nature’s Sunshine od 1 lutego 2019 roku jest partnerem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej to stowarzyszenie profesjonalistów zajmujących się wszelkimi aspektami aktywności fizycznej w stanie zdrowia i choroby, we wszystkich okresach życia. Jako podmiot o charakterze naukowo-dydaktycznym niezwykle ostrożnie podchodzi do współpracy z producentami suplementów diety, dlatego udzielenie rekomendacji przez PTMS poprzedziło wnikliwe zapoznanie się z marką Nature's Sunshine.

Czytaj więcej o Zestawie Sport. 
NATURE'S SUNSHINE 12 RAZ Z RZĘDU NAJZDROWSZĄ FIRMĄ W USA

Znów to zrobiliśmy! Nature’s Sunshie 12 raz z rzędu została nagrodzona przez Interactive Health Solutions tytułem najzdrowszej firmy w USA! Nigdy wcześniej nikt nie otrzymywał tego tytułu przez 12 kolejnych lat!

Interactive Health co roku ocenia amerykańskie firmy i sprawdza ich zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia wśród swoich pracowników. Przyznanie nagrody oznacza, że firma odznacza się kulturą dbałości o zdrowie swoich pracowników, a także ich rodzin.

Zdobywanie tytułu “The Healthiest Company in America” przez 12 kolejnych lat jednoznacznie wskazuje najważniejszy filar działalności Nature’s Sunshine - Twoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych.
NATURE'S SUNSHINE PARTNEREM STRATEGICZNYM INSTYTUTU INTEGRACJI MEDYCYNY

Instytut Integracji Medycyny to najlepsze znane nam źródło wiedzy o diecie i suplementach diety w badaniach naukowych. Reprezentowany przez dr Andrzeja Balcerzaka instytut od ponad roku dostarcza Państwu najnowszych informacji ze świata nauki na temat nutraceutyków. Od początku lutego 2019 roku Nature’s Sunshine jest Partnerem Strategicznym Integmedu. Bliska współpraca przyniosła już pierwsze owoce. W trakcie Zimowej Konferencji Instytut Integracji Medycyny przekazał do Państwa dyspozycji film “Nutraceutyki. Twoje zdrowie. Twoje samopoczucie. Twoje Życie.” oraz książkę “Almanach Integmed. Dieta i suplementy diety w badaniach naukowych”. Film dostępny jest na stronie instytutu www.integmed.pl. Książka to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce świadomie i zdrowo się odżywiać. Można ją nabyć w sklepie na 
www.e-naturessunshine.com.

ZAPRASZAMY NA WWW.INTEGMED.PLWystartowały kwalifikacje na Akademię Dyrektorską 2019

Zapraszamy do udziału w kwalifikacjach na szkolenie dla przyszłych Dyrektorów Nature's Sunshine! 
Gwarantujemy szkolenia produktowe i biznesowe oraz zajęcia integracyjne. 
Weź udział w kwalifikacjach i jedź na Akademię zupełnie za darmo. 

CZYTAJ WARUNKI KWALIFIKACJI...

ZOBACZ RELACJĘ Z AKADEMII DYREKTORSKIEJ 2018Nature's Sunshine głównym sponsorem Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness.

Nature's Sunshine od lat wspiera sportowców w codziennym treningu i pomaga im osiągać wyznaczone cele. Jesteśmy firmą, dla której aktywność fizyczna i odpowiedni tryb życia to podstawy utrzymania zdrowia.  Nasza działalność na rzecz sportu, nie ogranicza się tylko do dostarczania najlepszych suplementów profesjonalistom. Naszym celem jest również budowanie świadomości na temat sportu wśród amatorów.


CZYTAJ WIĘCEJ...