Zobacz także

NASZA HISTORIA

NASZE PRZEZNACZENIE

NASZA JAKOŚĆ

NEWSLETTER

THE HUGHES CENTER

NAJZDROWSZA FIRMA

SPORTOWCY W NATURE'S SUNSHINE

DZIAŁALNOŚĆ  CHARYTATYWNA

KONFERENCJE NATURE'S SUNSHINE

W każdym roku Nature's Sunshine organizuje dwie duże konferencje, na które zjeżdżają Dystrybutorzy ze wszystkich naszych rynków. Gościmy Dystrybutorów z całej Polski, a także z Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii oraz Rosji i Ukrainy. Nasze konferencje to czas nagradzania najlepszych Dystrybutorów, ale również czas szkoleń biznesowych i produktowych. Każde z wydarzeń zapewnia motywację do działania oraz najlepsze recepty na odniesienie sukcesu.


CO PRZED NAMI?W dniach 20-21 stycznia 2018 r. odbędzie się Zimowa Konferencja Nature's Sunshine. Zapraszamy do warszawskiego hotelu Airport Okęcie! Zimowa Konferencja to weekend pełen szkoleń w zakresie zdrowia i biznesu. To również czas integracji i fantastycznej zabawy!

Zimową Konferencję poprowadzi
doskonale Państwu znany Krzysztof Ibisz!

Rozrywkę na najwyższym światowym poziomie zapewni Amilcar Batista Cruz ze swoim zespołem. Zapraszamy na brazylijski wieczór!BĄDŹ Z NAMI NA ZIMOWEJ KONFERENCJI I WYGRAJ WEEKEND SPA DLA DWOJGA W EKSKLUZYWNYM HOTELU KRÓL KAZIMIERZ. POBYT W KAZIMIERZU DOLNYM DO GŁÓWNA NAGRODA W LOTERII KONFERENCYJNEJ. *