KONFERENCJE NATURE'S SUNSHINE

W każdym roku Nature's Sunshine organizuje dwie duże konferencje, na które zjeżdżają Dystrybutorzy ze wszystkich naszych rynków. Gościmy Dystrybutorów z całej Polski, a także z Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii oraz Rosji i Ukrainy. Nasze konferencje to czas nagradzania najlepszych Dystrybutorów, ale również czas szkoleń biznesowych i produktowych. Każde z wydarzeń zapewnia motywację do działania oraz najlepsze recepty na odniesienie sukcesu.


JAK BYŁO NA OSTATNICH KONFERENCJACH?

W dniach 20-21 stycznia odbyła się coroczna konferencja Nature's Sunshine. Spotkaliśmy w rekordowo licznym gronie, w warszawskim hotelu Okęcie AirPort. Gościliśmy Dystrybutorów Nature's Sunshine z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rosji, Białorusi i Ukrainy. Wszystkim Wam dziękujemy, że byliście częścią tego niesamowitego wydarzenia! 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z Zimowej Konferencji oraz pokazu slajdów. 

Film:Pokaz slajdów: 

W 2017 roku odbyły się dwie konferencje. Zimą gościliśmy w warszawskim hotelu Airport Okęcie, natomiast latem zabraliśmy naszych Dystrybutorów do Rawy Mazowieckiej i hotelu OSSA. Jak było? Zobaczcie sami!


LETNIA KONFERENCJA 2017   |   LIPIEC 2017


ZIMOWA KONFERENCJA 2017   |   STYCZEŃ 2017