Dokument bez tytułu


NATURE'S SUNSHINE
NAJLEPSZY PARTNER DLA SPORTU

Nature's Sunshine od lat wspiera sportowców w codziennym treningu i pomaga im osiągać wyznaczone cele. Jesteśmy firmą, dla której aktywność fizyczna i odpowiedni tryb życia to podstawy utrzymania zdrowia.  Nasza działalność na rzecz sportu, nie ogranicza się tylko do dostarczania najlepszych suplementów profesjonalistom. Naszym celem jest również budowanie świadomości na temat sportu wśród amatorów. 


Zestaw Sport z rekomendacją 

Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Nature’s Sunshine od 1 lutego 2019 roku jest partnerem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej to stowarzyszenie profesjonalistów zajmujących się wszelkimi aspektami aktywności fizycznej w stanie zdrowia i choroby, we wszystkich okresach życia. Jako podmiot o charakterze naukowo-dydaktycznym niezwykle ostrożnie podchodzi do współpracy z producentami suplementów diety, dlatego udzielenie rekomendacji przez PTMS poprzedziło wnikliwe zapoznanie się z marką Nature's Sunshine.


POBIERZ REKOMENDACJĘDla sportu działamy na trzech płaszczyznach: 

Wspieramy organizacje zawodów.
W październiku jako sponsor główny byliśmy częścią Zawodów Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness. 


Wspieramy sportowców.
Nasze produkty, to część codziennego treningu sportowców wyczynowych. Na co dzień stosują je i polecają: 


Marcin Szymik. 


Z zawodu ratownik górniczy, z zamiłowania nurek, kickbokser, ultramaratończyk 
górski, propagator zdrowego stylu życia. Osiągnięcia: Tor des Geants (340 km), Bieg 7 Dolin (240 km), Ultra Trail du Mount Blanc (180 km), Ultra Rzeźnik (140 km), Bieg 7 Szczytów (100 km), Stumilak (186 km), Lavaredo Ultra Trail (120 km).
Albert Szczygielski


 Wielokrotny medalista mistrzostw kulturystyki, członek zarządu Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness i Trójboju Siłowego,  prezes Zarządu Mińskiego Klubu Sportowego „Kwadrat”. Złoty, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Europy w Kulturystyce i Fitness (Hiszpania). Organizator dużych imprez dyscyplin siłowych i sportów sylwetkowych w różnych kategoriach wiekowych. Od lat wzorzec dla licznych członków jego klubu, chcących poprawić sylwetkę, popracować nad muskulaturą i kondycją. 

Edukujemy.

Specjalnie z myślą o szerzeniu zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej stworzyliśmy grupę "Activity Zone With Nature's Sunshine". 
Zapraszamy do niej wszystkich, którzy chcą być aktywni. Wśród członków grupy znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni trening i dietę.