Zobacz także

ZASADY WSPÓŁPRACY

PLAN MARKETINGOWY NA JEDNEJ STRONIE

PREMIA SZYBKIEGO AWANSU

PROMOCJA SAMOCHODOWA

RISING STAR

TOP ACHIEVER'S CLUB

Top Achiever's Club to najbardziej ekskluzywny wyjazd dla Dystrybutorów Nature's Sunshine. Co roku firma zabiera najlepszych Dystrybutorów w fantastyczną podróż. W 2016 roku była to przepiękna Irlandia, w 2017 7-dniowy rejs po Morzu Śródziemnym i zwiedzanie Hiszpanii, Francji oraz Włoch.


CO PRZED NAMI?
W maju 2019 roku Nature's Sunshine zabiera swoich Dystrybutorów do słonecznej Kostaryki, a uczestnicy wyjazdu spędzą tydzień w luksusowym ośrodku Westin Golf Resort & Spa Playa Conchal w Guanacaste. 

Chcesz jechać na TAC 2019?
Zostań Dyrektorem-Menadżerem przed końcem 2018. RELACJA Z TOP ACHIEVER'S CLUB 2017

W dniach 13-20 sierpnia odbyło się jedno z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń 2017 roku. Nature's Sunshine zabrała swoich najlepszych Dystrybutorów w rejs po Morzu Śródziemnym w ramach tegorocznego Top Achiever's Club. Uczestnicy TAC mogli zwiedzić aż 3 kraje w jeden tydzień, a do każdego z nich dotarli ekskluzywnym wycieczkowcem. Wśród najlepszych z całego świata znaleźli się Dystrybutorzy z Polski, Barbara i Marek Wierbiłowiczowie. Zapytaliśmy jak się bawili, kogo mieli okazję spotkać i co zrobiło na nich największe wrażenie.


Tylko nieliczni mają okazję wziąć udział w TAC. To był wasz drugi raz. Jak wasze wrażenia?
Niesamowita podróż, tym bardziej, że po raz pierwszy płynęliśmy z Basią tak wielkim statkiem. Nasza firma jak zwykle zadbała o najwyższy, wręcz luksusowy poziom usług. Przestronne pokoje z balkonami, świetne posiłki i dodatkowe atrakcje, które zostaną na długo w naszej pamięci.

Odwiedziliście trzy kraje w ciągu jednego tygodnia. Który z nich zrobił na was największe wrażenie? Co najbardziej zapadło w pamięć?

Tak, trzy kraje i w każdym osobne emocje. Włochy znamy, kochamy i jesteśmy od wielu lat co roku, ale z tej perspektywy wrażenia były wspaniałe. Basia była pierwszy raz w Pizie i jak weszliśmy na plac na widok wieży krzyknęła: "O jej, ona naprawdę jest strasznie krzywa..!" Barcelona nas urzekła i postanowiliśmy tam wrócić, no i oczywiście przepiękne Lazurowe Wybrzeże Francji.


W trakcie rejsu spotkaliście najlepszych Dystrybutorów Nature's Sunshine, ale nie tylko. Wiemy, że pojawił się tam ktoś jeszcze.

To prawda, mieliśmy okazję poznać rodzinę prezesa Nature's Sunshine. Greg Probert wraz z małżonką gościli nas na ekskluzywnej kolacji, gdzie przy wykwintnych daniach rozmawialiśmy o przyszłości Nature's Sunshine na świecie, a przede wszystkim w Polsce i Europie. To z ust prezesa usłyszeliśmy, że jesteśmy najlepiej rozwijającym się rynkiem na świecie, przykuwamy uwagę zarządu firmy i możemy liczyć na wsparcie w dalszym rozwoju. Z nadzieją i pewnością sukcesu idziemy dalej - tak podsumowałbym rozmowę z prezesem Probertem.


Jedziecie za rok?

Czy jedziemy? Oczywiście, że tak! Mamy jednak gorące pragnienie i wierzymy w to,
że nie będziemy jedynymi Dystrybutorami z Polski. Dziękujemy wszystkim naszym
menadżerom za ich wkład w rozwój naszego rynku i życzymy jak najszybszych
awansów i dołączenia do elitarnego klubu najlepszych Dyrektorów Natures Sunshine.

Pozdrawiamy serdecznie!
Basia i Marek.