Dokument bez tytułuZestaw Sport z rekomendacją 

Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Nature’s Sunshine od 1 lutego 2019 roku jest partnerem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej to stowarzyszenie profesjonalistów zajmujących się wszelkimi aspektami aktywności fizycznej w stanie zdrowia i choroby, we wszystkich okresach życia. Jako podmiot o charakterze naukowo-dydaktycznym niezwykle ostrożnie podchodzi do współpracy z producentami suplementów diety, dlatego udzielenie rekomendacji przez PTMS poprzedziło wnikliwe zapoznanie się z marką Nature's Sunshine.


ZESTAW SPORT

BĄDŹ AKTYWNY! TO NAJLEPSZA DROGA DO ZDROWIA!

5 PRODUKTÓW W JEDNYM ZESTAWIE
Skład zestawu: Super Omega 3 EPA, Witamina C, 2x Smart Meal, Solstic Energia z Natury


  • Białko i kopalnia mikroelementów to Smart Meal - produkt skrojony na miarę sportu wyczynowego. Białko jest pochodzenia roślinnego, z niemodyfikowanych genetycznie roślin strączkowych: soi oraz grochu. Z najnowszych badań naukowych wynika, że białko roślinne wpływa na przyrost masy mięśniowej praktycznie tak samo, jak białko zwierzęce. Białko roślinne jednak ma statystycznie odmienny skład aminokwasowy (np. zawiera mniej metioniny), co prawdopodobnie przekłada się na korzystniejsze właściwości z punktu widzenia procesu starzenia czy uszkodzeń na poziomie komórki.

  • Przypływ energii płynącej z nasion guarany, źródła kilkukrotnie bogatszego w kofeinę niż kawa zapewni Ci Solstic Energia z Natury. Wykorzystaj bogactwo witamin z grupy B, aby sprawność fizyczna szła w pełni ze sprawnością umysłu. Dodatkowo wesprze cię antyoksydacyjne działanie polifenoli z yerba mate i czerwonych winogron!

  • Witamina C z bioflawonoidami pomoże utrzymać odporność na odpowiednim poziomie. Intensywny trening osłabia układ immunologiczny, a witamina C przyczynia się do utrzymania jego prawidłowych funkcji w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i po jego zakończeniu.

  • Sportowcy coraz częściej sięgają po kwasy omega-3. Ich doskonałym źródłem jest Super Omega 3 EPA. Nienasycone kwasy tłuszczowe mają ogromny wpływ na zdrowie organizmu, a przede wszystkim układu krążenia, którego odpowiednie działanie jest warunkiem osiągnięcia optymalnej wydolności organizmu.


Pobierz ulotkę pdf

Przejdź do sklepu